Vas orientalisk

291646

VAS, 1900-talets början, försilvrad, botten i tenn, orientalisk, reliefdekor med figurer, höjd 31 cm

Bucklor

Diverse, Inredning och husgeråd, Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 17

Vas orientalisk

Budhistorik (17 bud)
1680004
3 400
1677322
3 200
1679883
1677322
2 800
1679882
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.