Byrå med sju lådor i Louis XVI-stil

291599

BYRÅ, med sju lådor, Louis XVI-stil, intarsia, mässingsbeslag, höjd 114, 61x33 cm, nyckel saknas, översta lådan låst

Fanérskador, slitage

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
1680104
1 600
1680018
1680098
1680018
1 400
1680009
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.