Karmstolar Louis XVI

291596

KARMSTOLAR, 1 par, Frankrike, Louis XVI, i skuret lövträ, kannelerade ben, sitthöjd 43 cm

Skador, lagningar

Rum 10

Karmstolar Louis XVI

Budhistorik (10 bud)
1680399
6 600
1679838
6 400
1679824
6 200
1678453
5 200
1677458
5 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.