Hörnskåp mahogny

291592

VITRINSKÅP / HÖRNSKÅP, 2-delat, sengustaviansk stil, 1800-talets första hälft, invändigt hyllplan, mahogny med intarsia höjd ca 221, 123x61 cm

Slitage, skador, listdelar medföljer

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Hörnskåp mahogny

Budhistorik (7 bud)
1679963
1674327
1674325
600
1674322
550
1670004
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.