GAB karott med instats

291588

KAROTT med insats, nysilver, GAB, handtag i svärtat trä, numrerad 10851, diameter 25 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 17

GAB karott med instats

Budhistorik (5 bud)
1679410
550
1679631
500
1679410
1670620
1667446

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.