Ford Beckman - Collage

291573

BECKMAN, Ford (USA, född 1952): Clown on paper - White Clown, signerad på baksidan Ford Beckman -92, collage och screenprint på papper, 77x58 cm PROVENIENS, Anders Tornberg Gallery

Ändringar/tillägg
måtten är tagna utan ram

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 17

Ford Beckman - Collage

Budhistorik (20 bud)
1678531
6 400
1678329
6 200
1677661
6 000
1678310
5 800
1677661
5 600

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.