Oidentifierad konstnär olja

291568

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland? 1800-tal): Landskap med stenar, bär otydlig signatur, olja på papper fäst på duk, 38x51 cm

Smärre skador

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (45 bud)
1679373
12 500
1679368
12 000
1679366
11 500
1679363
11 000
1679361
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.