Fredrik Scholander akvarell

291565

SCHOLANDER, Fredrik Wilhelm (1818-1881): Kyrkointeriör, signerad F. Scholander, akvarell, 83x60

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Fredrik Scholander akvarell

Budhistorik (20 bud)
1683281
13 000
1683280
12 500
1683278
12 000
1683277
11 500
1683276
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.