Satsbord orientalisk motiv

291557

SATSBORD, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, orientaliska, motiv av landskap, lackarbete, höjd 61, 55X36 cm

Bruksslitage, ostadiga

Rum 8

Satsbord orientalisk motiv

Budhistorik (26 bud)
1675725
1678301
1675725
1 900
1677424
1 800
1675725
1 700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.