Fåtölj fotpall La Mama Gaetamo Pesce

291543

FÅTÖLJ med FOTPALL, Gaetamo Pesce UP 5 samt UP 6 , "La Mama", formgiven 1969, B&B Italia, tillverkad år 2000, polyuetanskum med avtagarbar klädsel, etikettmärkt undertill, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, smärre repor, något smutsig

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 11

Budhistorik (25 bud)
1678189
7 200
1678193
7 000
1678189
6 800
1678190
6 600
1678189
6 400

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.