Resegarderob 1900-talets mitt

291542

RESEGARDEROB, 1900-talets mitt, beslag i vitmetall, svärtad papp med läderdetaljer

Bruksslitage, nyckel saknas

Diverse

Rum 4

Resegarderob 1900-talets mitt

Budhistorik (1 bud)

1667185
2015-02-02 10:28:26

2015-02-08 kl 18:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.