Satsbord 1940-tal

291537

SATSBORD, 3 dlr, 1940-tal, björk, svarvade ben, höjd ca 54, 46,5x31 cm

Slitage, repor

Rum 6

Satsbord 1940-tal

Budhistorik (8 bud)
1677620
650
1677541
600
1677618
550
1677541
500
1677617
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.