Nattduksbord 1960-tal

291534

NATTDUKDBORD, 1 par, 1960-tal, vitlackerade, höjd ca 55, 34x42 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

Rum 4

Nattduksbord 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
1675537
850
1677647
1675537
750
1677645
700
1675537
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.