Draperi Stig Lindberg

291530

DRAPERI, Stig Lindberg, 1950-tal, polykromt mönster med motiv av figurer med träd och fiskar, ca 230x235 cm

Slitage/hål i kanterna, två ihopsydda (mönsterpassade) våder

Mattor/Textilier, Design

Monter 12

Draperi Stig Lindberg

Budhistorik (6 bud)
1677168
1676723
500
1676721
450
1676720
1673479

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.