Soffbord 1930-tal

291526

SOFFBORD, 1930-tal, bonad björk, jakaranda, svärtad dekor, höjd ca 62, 75x75 cm

Utskador, fläck

Rum 11

Soffbord 1930-tal

Budhistorik (7 bud)
1678785
850
1678725
1678719
750
1678716
700
1678713
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.