Tomasz Holuj oljemålning

291524

HOLUJ, Tomasz (född 1947): Cirkusmotiv, signerad Holuj, daterad atergo 2010, olja på duk, ca 70x89 cm

Rum 6

Tomasz Holuj oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1678613
1678612
1 700
1677851
1 600
1674094
1668261

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.