Jan Stenvinkel färglitografi

291511

STENVINKEL, Jan (1933-1989): "Fin gran", signerad Stenvikel, 44/300, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm

Fack 12

Jan Stenvinkel färglitografi

Budhistorik (7 bud)
1678571
550
1678398
500
1678501
500
1678398
450
1678209

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.