Bordslampa

291500

BORDSLAMPA, 18/1900-tal, patinerad metall, motiv av par ute till havs, hatt märkt KM, höjd inkl sockel ca 45 cm

Slitage i sockel

Belysning, Bordslampor, Metall

Rum 3

Bordslampa

Budhistorik (21 bud)
1678411
1 900
1678390
1 800
1678386
1 700
1678389
1 600
1678386

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.