Robert Thegerström oljemålning

291499

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Stilleben med fiskar, signerad R Thegerström, daterad 1910, olja på duk uppfodrad på pannå, 55x66 cm

Smärre färgbortfall

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
1670733
1670731
850
1670729
1670727
700
1670725
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.