Oidentifierad konstnär oljemålning

291491

OIDENTFIERAD KONSTNÄR (1800): Mansporträtt, olja på duk, signerad och daterad C.H Cook 1874, 61x45 cm

Dubblerad, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

1677172
1668694
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.