Oljemålning på plåt

291489

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Piprökare, olja på plåt, ca 21x17 cm

Enstaka rispa

Konst, Äldre måleri

Monter 12

Oljemålning på plåt

Budhistorik (7 bud)
1678185
600
1665654
550
1665654
500
1676900
450
1665654

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.