Helmut Mantel oljemålning

291486

MANTEL, Helmut (född 1953): Komposition med båtar, signerad, olja på duk, 98x78 cm

Duklagning

Rum 6

Helmut Mantel oljemålning

Budhistorik (29 bud)
1678797
7 000
1678800
7 000
1678797
6 400
1678794
6 200
1678786
6 000

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.