Engelsk oljemålning

291485

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sannolikt England 1800-tal: "Sure method of gaining wealth", olja på duk, ca 31,5x25 cm

Dubblerad, smärre färgbortfall i marginaler

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Engelsk oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1676709
3 200
1678528
3 200
1676709
1678526
2 800
1676709
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.