Roland Svensson färglitografi

291481

SVENSSON, Roland (1910-2003): "En sommarnatt i Lilla Nassa", signerad Roland S, 239/275, färglitografi, 28x48 cm

Fack 13

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1674675
2 600
1673934
2 400
1673653
1667502
1667502
1 600

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.