John Dixon oljemålning

291466

DIXON, John (Irland, född 1926): Porträtt av kvinnor, signerad John Dixon, blandteknik på pannå, 46x38 cm

Krackeleringar, smärre skada nedre höger hörn

Rum 6

John Dixon oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1677359
500
1677245
450
1677244
1677243
1666858

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.