Rolf Hanson bemålad monotyp

291463

ROLF HANSON (född 1953): "BAHOU", signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson -90, bemålad monotyp, 50x46 cm

Rum 11

Rolf Hanson bemålad monotyp
Budhistorik (7 bud)
1707011
6 000
1699251
5 400
1698955
5 200
1698541
5 000
1698538
4 600

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.