Rolf Hanson bemålad monotyp

291462

ROLF HANSON (född 1953): "CAHOU", signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson -90, bemålad monotyp, 50x46 cm

Rum 11

Rolf Hanson bemålad monotyp
Budhistorik (3 bud)

1701925
1699248
2 800
1698133

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.