Alfred Wetterström oljemålning

291459

WETTERSTRÖM, Alfred (1863-1934): Motiv från Stockholm, signerad och daterad A Wetterström 1933, olja på duk, 46x72

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Budhistorik (45 bud)
1678216
5 800
1678529
5 600
1678216
5 400
1678523
5 200
1678216
5 000

Slutpris SEK:
5 800
560 EUR, 636 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.