Jan Sigfrid Carlsson Alfons oljemålning

291456

ALFONS CARLSSON, Jan Sigfrid (född 1900): Kubistisk figurkomposition med man och kvinna, signerad och daterad Alfons 65, olja på pannå, 89x60 cm

Fack 12

Budhistorik (30 bud)
1677707
4 400
1677706
4 200
1677704
1677704
3 800
1677699
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.