Albert Johansson Fata Morgana

291455

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Fata Morgana", signerad på baksidan Albert Johansson, olja på pannå, 91x122 cm
Proveniens: Nordén Auktioner, Stockholm

Rum 7

Albert Johansson Fata Morgana
Budhistorik (5 bud)
1678564
10 000
1678559
9 400
1678548
9 200
1666155
9 000
1665632
5 000

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.