Fickur Cyma 14 k

291453

FICKUR, 14 k guld, Cyma, 1930-tal, savonett, urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, diameter 51 mm, vikt ca 89 g

Urtavla med slitage, innerboett med gravyr

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Fickur Cyma 14 k

Budhistorik (13 bud)
1706898
3 400
1714121
3 400
1706898
3 200
1714120
1706898
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.