Tenntallrikar 1700/1800-tal

291443

TALLRIKAR, 4 st, tenn, mestadels otydliga stämplar, varav 1 stämplad I.B. Knoll München 1805, resp GLW, G. Lundwall, Jönköping, diameter ca 20,5-24 cm

Gravyrer, repor,

Metall

Monter 14

Tenntallrikar 1700/1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1675411
850
1678206
1675411
750
1678199
700
1675411
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.