Silverstop

291439

STOP, silver, i barockstil, graverad dekor, spår av förgyllning, Göthlin för Tesi, Göteborg 1953, höjd 13,5 cm, vikt ca 270 g

Bucklor, något skev

Silver

Monter 16

Silverstop

Budhistorik (13 bud)
1677800
1677353
1 900
1673643
1 800
1673642
1 700
1673641
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.