Oljemålning landskap

291435

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap, signerad Th. R., olja på duk fäst på kartong, 20x28 cm
Enligt utlåtande från Michel Schulmann 2015-01-27 är målningen inte utförd av Théodore Rousseau

Konst, Äldre måleri

Monter 20

Oljemålning landskap

Budhistorik (22 bud)
1681596
1681595
1 400
1681594
1 300
1681583
1681593

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.