Maria Adlercreutz

291432

ADLERCREUTZ, Maria (född Kumlien, 1936-2014): tillskriven, Stadsmiljö, akvarell, otydligt signerad och daterad Ami(?) Kumlien 1960, 22x38 cm
ÖVRIGT: Maria Aldercreutz finns representerad på Nationalmuseum

Gulnad, smärre hål, tejp i marginalerna

Monter 12

Maria Adlercreutz

Budhistorik (5 bud)
1677901
550
1677443
500
1668728
450
1668728
1666641

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.