Byrå gustaviansk stil

291425

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fotavslut i mässing, höjd 78, 89x48 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, ytskador

Rum 4

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

1670659
600
1665550
550
1670658
500
1665550

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.