Bordslampa nysilver

291414

BORDSLAMPA, 1930-tal, art déco, nysilver, skärm med fransar, stomme med svärtat trä, höjd ca 46 cm

Försilvring med slitage, detaljer saknas, klippt elsladd

Diverse, Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa nysilver

Budhistorik (6 bud)
1677721
700
1674515
500
1667375
450
1667374
1665601

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.