Sven Ingvar Johansson etsning

291412

JOHANSSON, Sven Ingvar (samtida): "Passion III", signerad, daterad och numrerad Sven Ingvar Johansson 94, 6/50, etsning, ca 67X49 cm

Fack 9

Sven Ingvar Johansson etsning
Budhistorik (2 bud)

1676757
1671073

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.