Jeff Koons "La Superstar du Post-Pop"

291407

JEFF KOONS, Taschen 2009, "La Superstar du Post-Pop", monogramsignerad och daterad JC 10/10/14 samt teckning i form av blomma, ca 34x26 cm

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Teckningar

Monter 12

Jeff Koons

Budhistorik (8 bud)
1678176
1676520
1676519
1 900
1676518
1671263

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.