Kopia efter Fagerlin

291402

TAVLA (1800-tal): Interiör med unga män, kopia efter Fagerlin, olja på duk, 40x47 cm

Färgbortfall

Konst, Teckningar

Rum 5

Kopia efter Fagerlin

Budhistorik (2 bud)

1677716
1673774

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.