Samtida konstnär

291382

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Figurkomposition, otydligt signerad på baksidan, 1991, numrerad 4/10, 41x60 cm

Fack 4

Samtida konstnär

Budhistorik (3 bud)

1677526
1675295
1666760

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.