Runt salongsbord

291379

BORD, 1900-talets första hälft, runt, fanérat med olika träslag, dekor av kolonetter, höjd ca 77, diameter 121 cm

Fanérskador, slitage

Rum 4

Runt salongsbord

Budhistorik (12 bud)
1681944
1681943
2 800
1681938
2 600
1681942
2 400
1681938

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.