Caroline Färnström Gun-Britt Karlsson

291374

GRAFIK, 2 delar: CAROLINE FÄRNSTRÖM (född 1951): "Hemifrån", signerad och daterad Caroline Färnström 95, färgetsning, 43x34 cm, samt GUN-BRITT KARLSSON (samtida): "Hilma", signerad, etsning, 33x20 cm

Fack 16

Budhistorik (19 bud)
1675262
1 400
1678075
1 300
1675262
1674004
1674854

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.