Esther Källberg

291371

ESTHER KÄLLBERG (-2014): "Fikonträden", monogramsignerad EK samt signerad och daterad 1982, textil, 93x122 cm

Mattor/Textilier, Konst

Rum 3

Esther Källberg

Budhistorik (3 bud)

1671752
1675980
1671752

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.