Anders Österlin

291362

ÖSTERLIN, Anders (1926-2011): Utan titel, signerad och daterad Anders Österlin, V / I, färgserigrafi, bildyta 75x60 cm; oramad

Ytskador

Rum 3

Anders Österlin
Budhistorik (2 bud)

1677600
1677457

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.