Bengt Böckman oljemålning

291361

BÖCKMAN, Bengt (född 1926): "Glasväggen", signerad och daterad Bengt Böckman -70. Olja på duk, 40 x 36 cm.

Rum 6

Bengt Böckman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1677527
5 400
1676949
5 200
1676277
5 000
1675912
4 800
1671281
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.