Skålar Ouzzo & Co Venedig

291360

SKÅLAR, 1 par, porslin, Ouzzo & Co, Venedig, 1900-tal, antikiserande figurscener, tryck efter Angelica Kauffmans motiv, i polykroma färger samt förgyllning, längd 24 cm vardera

Keramik/Porslin

Skålar Ouzzo & Co Venedig

Budhistorik (10 bud)
1684158
1672558
1684157
1672558
850
1684156

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.