Shepard Fairey

291358

FAIREY, Shepard (USA, född 1970): "Power", färgoffsetlitografi, signerad och daterad 13, ej numrerad upplaga, ca 90x60 cm

Ändringar/tillägg
ej numrerad upplaga

Rum 17

Shepard Fairey

Budhistorik (11 bud)
1678387
1 600
1671975
1669319
1 400
1668357
1 300
1668211

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.