Johannes Olsson

291350

JOHANNES OLSSON, (född 1945): Ägget, signerad Johannes O, 14/250, färglitografi, 60x48 cm

Fack 15

Johannes Olsson
Budhistorik (11 bud)
1678332
750
1678305
700
1678303
650
1674630
600
1666239
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.