Orientmatta Kirman

291335

ORIENTMATTA, Kirman, signerad, blå botten, ca 390x305 cm

Ställvis slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta Kirman

Budhistorik (10 bud)
1692082
4 200
1691892
1691887
3 400
1689692
1 700
1687949
1 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.